Rings LED lampa wisząca 6-punktowa chrom 3166-6CC
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa zawiera 6 kaskadowych lamp pierścieniowych ozdobionych przezroczystym kryształem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 56 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Waga | 7,5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | stal nierdzewna, szklane kryształki |


by 