Rio lampa wisząca 2xLED 86W czarna złota AZ5779
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Charakteryzuje się ona stylowym połączeniem kolorów czarnego i złotego, co sprawia, że idealnie wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Przy użyciu wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium, skóra i silikon, ta lampa wisząca czarna z pewnością wprowadzi do Twojego domu wyjątkowy klimat, niezależnie od pomieszczenia. Możliwość regulacji wysokości. 3 stopniowe ściemnianie za pomocą włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 86W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 6880 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 70 cm, 50 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny/złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, skóra, PVC |


by 