Robin lampka stołowa 1-punktowa czarna 50251
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa z kloszem wykonanym ze sklejki. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Sklejka może posiadać różne nasycenie barwienia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 25 cm x 15 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 6 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, sklejka |


by 