Rocco LED kinkiet IP44/L90/13W chrom 283919006
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED świecący góra-dół. Kinkiet wykonany z metalu w kolorze chrom z IP44 idealnie nadający się do łazienki np. nad lustro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 