Rols Round oprawa do zabudowy 1-punktowa biała MLOS7239
towar niedostępny
Opis
Oprawa do zabudowy 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość wykończona w kolorze białym.
Wymiary otworu montażowego: 75mm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 9,2 cm |
| Wysokość | 4,3 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 