Roma żyrandol 6-punktowy czarny/złoty 1118K1
towar niedostępny
Opis
Elegancki żyrandol klasyczny z czarnymi materiałowymi abażurami. W całości wykonany z metalu w kolorze czarnym połysku z dodatkami w kolorze złotym połysku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 4,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny połysk + złoty połysk |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 