Rondip IP44 lampa sufitowa 1-punktowa czarna ACGU10-159
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 