Rondo LED lampa sufitowa 4-punktowa biała 622610431
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 97 cm x 34 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 