Roxbury lampa wisząca 8xE14 czarna/złota P08593AU
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa z kloszem o nieregularnej formie wykonanym z metalu w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punków |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 76,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 82 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 76,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 