Rugia lampa wisząca 2xG9 złota MSE1501100490
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca wykonana z metalu i szkła, wyróżniająca się trwałością oraz oryginalnym kształtem kloszy, które przyciągają uwagę. Minimalistyczny design i złote wykończenie wnosi do wnętrza luksusowy akcent, który doskonale współgra z różnorodnymi aranżacjami – od klasycznych po współczesne. Klosze w formie kul z mlecznego szkła równomiernie rozpraszają światło, tworząc przytulną atmosferę. Idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub sypialni. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Uwaga: na kloszach mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 28 cm x 15 cm |
| Wysokość | max. 260 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 60 cm |
| Wysokość klosza / abażura | mniejszy klosz 9 cm ; większy klosz 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | mniejszy klosz 13 cm ; większy klosz 17 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 