Rullo Toupe Mini IP44 LED 6W 3000K OR86294
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa o podwyższonej szczelności ze szklaną osłoną. Elementy metalowe wykończone w kolorze taupe (odcień szaro-brązowo-beżowy).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 538 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 