Sabriga lampa wisząca 1-punktowa PND-44544-1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym ze szklanych kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego brązu. Lampa idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | brązowy antyczny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 