Salmon H100 lampa ogrodowa stojąca 1xLED/11W antracyt/imitacja drewna 446960135
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu i imitacji jasnego drewna. Ta nowoczesna lampa przyjemnie oświetla ścieżki wokół domu oraz oświetla strefę wejściowa z artystycznym rozmachem. Dzięki stopniowi ochrony IP44 oświetlenie to jest niezwykle wszechstronne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość x szerokość | podstawa 21,5 cm x 9,5 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 4,1 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 