Salmon kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu 1xLED/11W antracyt/imitacja drewna 246969135
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu oraz imitacji jasnego drewna. Zintegrowany czujnik ruchu zwiększa ochronę przed włamaniem i udaremnia włamywaczom próbę uzyskania niezauważalnego dostępu do trudno widocznych obszarów. Dzięki stopniowi ochrony IP44 oprawa może być również instalowana w wilgotnych pomieszczeniach lub altanach ogrodowych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 4,5 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Czujnik ruchu | tak |


by 