Salut kinkiet E27 + GU10 czarny złoty 91525
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) + GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 