Salvia Brown lampa wisząca 3xE14 brązowa TK11069
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami. Ryflowane klosze nadają lampom wyjątkowej głębi, pięknie rozpraszając światło. Naturalne, drewniane akcenty idealnie harmonizują z fakturowanym szkłem, tworząc ponadczasowy i uniwersalny styl. Elementy metalowe wykończone w kolorze brązowym. Konfiguracja od pojedynczych lamp po efektowne, wielopunktowe kompozycje – co pozwala dopasować ją do jadalni, salonu czy kuchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 65 cm x 15 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,67 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy + ciemne drewno |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 