Sana lampa wisząca 3xE14 drewno/złota 62495
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym w połączeniu z elementami drewnianymi w kolorze naturalnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 70 cm x 15 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno + złoty połysk |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, drewno, szkło |


by 