Sanke lampa wisząca 1xLED/8W czarna PND-63849-2-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 380 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 16,5 cm |
| Wysokość | 133 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 33 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | stal, aluminium, akryl |


by 