Sansa lampa wisząca LED 5W 4000K czarna/mosiądz ML1820
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 