Santos żyrandol 6xG9 czarna biały PND-95331-6-BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny żyrandol 6 punktowy ze szklanymi, białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Pod każdym kloszem znajduje się szara kula dekoracyjna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 55 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy + szary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 