Sartano lampa wisząca 3xLED 9W czarna LE45163
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym szklanym kloszem w kolorze brązowym (mokka). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 540 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 29 cm |
| Wysokość | 275 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy (mokka) |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 