Satelite IP44 kinkiet 1-punktowy chrom 3988AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet wykończony w chromie ze szklanym mlecznym kloszem. Kinkiet ma podwyższoną klasę szczelności i może być zamontowany w łazience.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 