Saturno D60 LED lampa wisząca 1-punktowa mosiądz MOD415PL-L45BS4K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze mosiądzu. Oprawa wykonana w formie metalowego koła. Neutralna temperatura barwowa 4000K. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 3100 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 40-180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 3,43 |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |


by 