Saturno D80 lampa wisząca 1xLED/46W/IP44 czarna ML8856
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa o podwyższonej klasie szczelności IP44, nadaje się do łazienki jak i do każdego innego pomieszczenia. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 46 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 90 cm - 130 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 