School House IP44 lampa wisząca 1-punktowa satynowe srebro/biała 8071-1SS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze satynowego srebra. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 40 cm - 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 1,15 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowe srebro |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 