Sebia lampa wisząca 3-punktowa 61083
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Regulowana wysokość. Lampa pasuje zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 