Secret lampa wisząca 15xE14 złota D824P-800
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z kloszem utworzonym z elementów w kształcie liście wykonanych ze szkła i metalu. Oprawa wykończona w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 15-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 