Sencillo lampa wisząca 3-punktowa czarna 108435
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowocznesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 