Seoul lampa wisząca LED/14W biała MOD374PL-L28W3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze szklany tworzące niespotykaną formę, która sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu. Będzie również świetnym elementem dekoracyjnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 72 cm - 362 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 