Serafino D60 lampa wisząca 7xLED 34W złota czarna AZ5834
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości aluminium w kolorze złotym szczotkowanym i czarnym matowym. Dzięki nowoczesnemu designowi i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, ta lampa wisząca stanie się nie tylko źródłem światła, ale również stylowym akcentem w każdym wnętrzu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 34W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 2720 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty szczotkowany + czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, PVC |


by 