Serenity lampa wisząca 12xLED 84W czarna AZ6534
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 12 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 84W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 67 cm |
| Wysokość | 303 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 