Sesto lampa wisząca 2-punktowa czarna MSE1501100139
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi kloszami. Kompozycja metalowych drutów ułożona kaskadowo z zastosowaniem dwóch źródeł światła skierowanych w dół. Oświetlenie górnego klosza odbija się od płaskiego okręgu w środku oprawy, który rozprasza strumień światła. Nowoczesny i stylowy wygląd lampy uczyni każde wnętrze wyjątkowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 250 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 48 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 