Shine LED IP44 kinkiet 1-punktowy chrom L60/13,8W ML589
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Kinkiet o podwyższonej klasie ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci (IP44), idealnie nadający się do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13,8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 966 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11,5 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 