Sierra kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy 4422
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Posiada dwa źródła światła świecące góra - dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,5 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 