Sigi VI lampa wisząca 1xLED/43W/CCT biała PL0131-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa liniowa biurowa wisząca idealnie nadająca się do biur, szkół, magazynów jak i pomieszczeń mieszkalnych. Obudowa została wykonana z aluminium dzięki czemu ciepło jest lepiej odprowadzone - co wpływa korzystanie na żywotność. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Oprawa posiada zabudowany przełącznik pozwalający wybierać barwę światła LED (3000K/4000K/6000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 43 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 4906 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 120 cm x 5 cm |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 