Signala lampa wisząca 3xE27 złota/czarna 25413/03/02
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym i w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 126 cm x 3 cm |
| Wysokość | 70-169 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 11,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 8,45 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 