Sinus lampa wisząca 5xG9 mokka 1664/5
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym (mokka). Lampa SINUS wyróżnia się urzekającym, falistym designem liniowym, który łączy architektoniczną precyzję z płynną formą. Jej smukła, pozioma sylwetka i wiele punktów świetlnych zapewniają szerokie, równomierne oświetlenie, stanowiąc wyrafinowany punkt centralny nad podłużne stoły w jadalni, nowoczesne wyspy kuchenne lub do biurowych sal konferencyjnych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 14 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy (mokka) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, szkło |


by 