Sofia kinkiet 1-punktowy 18340
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z materiałowym abażurem. Elementy metalowe wykończone w patynie. Kinkiet posiada zabudowany pociągany wyłącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 26 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | góra - 9 cm ; dół - 17 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | kość słoniowa |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 