Soka lampa sufitowa spot 4xGU10 czarna 867730432
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 20 cm x 20 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | nadaje się do montażu na suficie lub ścianie |


by 