Sola IP44 lampa sufitowa tuba LED 10W/3000K czarna
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED w kolorze czarnym. Oprawa LED doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, które wymagają przytulnej, ciepłej atmosfery, takich jak sypialnie, salony, jadalnie czy strefy wypoczynkowe Możliwość montażu na zewnątrz domu, ale tylko w zadaszonych miejscach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| Kąt świecenia | 45 stopni |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8,8 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 