Solvent R D110 LED CCT Smart WI-FI lampa wisząca (z pilotem) szara AZ3977
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze szarym. Możliwość regulacji wysokości. Wszystkie lampy z rodziny Solvent pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem za pośrednictwem aplikacji Azzardo Smart, do ściągnięcia na telefony i tablety z systemem Android lub iOS. Zwolennicy komend głosowych mogą natomiast połączyć ją z popularnymi narzędziami Amazon Alexa lub Google Assistant. Istnieje też opcja sterowania przy pomocy dedykowanego pilota.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 120 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota lub sieci WI-FI |
| Strumień świetlny | 7700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 110 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 110 cm |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Uwagi | Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu. Opcjonalnie można też użyć pilota. |
| Lampa z pilotem | tak |


by 