Soul 20 kinkiet 1xG9 złoty MSE1501100575
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Podstawa metalowa wykończona w kolorze złotym. Kinkiet nada naszemu wnętrzu niespotykanego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 