Spark Oval lampa wisząca z pilotem 2xLED 78W CCT złota AZ6711
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym kryształowym kloszem. Źródła światła odbite w zawiesinach kryształów są rozpraszane i załamywane - dzięki temu strumień świetlny jest równomiernie rozprowadzany w całym pomieszczeniu, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości. W zestawie znajduje się także pilot, który umożliwia zdalne sterowanie lampą, co czyni korzystanie z niej jeszcze bardziej komfortowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 72W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak, za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 5680 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 120 cm x 44,5 cm |
| Wysokość | 80-165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 120 cm x 44,5 cm |
| Waga | 7,2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształ |
| Lampa z pilotem | tak |


by 