Spark lampa sufitowa spot 1xLED 10W CCT biała 18168
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykończona w kolorze białym. Dodatkowym atutem oprawy jest ruchomy reflektor. Prosta forma sprawia że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 488 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 7,5 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga | 0,29 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 