Spider LED lampa wisząca 3-punktowa biała P0270
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED wykończona w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 33W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4290 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 114 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 