Stelo lampa sufitowa 5xLED/48W czarna 20031CL-BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Idealna do różnych rodzajów pomieszczeń, zarówno salonów, sypialni, jak i biur.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 x 9,6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2150 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 57 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 