Step LED kinkiet podtynkowy 1-punktowy biały 6908
towar niedostępny
Opis
Kinkiet podtynkowy schodowy 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 92 stopnie |
| Strumień świetlny | 190 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Wysokość | 6,8 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 