Stick S lampa sufitowa 1-punktowa biała 1084PL_G_S
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa, tuba z możliwością regulacji kąta padania światła w kolorze białym. Zakończona ruchomym elementem z ukrytą żarówką G9. W szeregu montowana może być z lampami o tej samej wysokości lub schodowo z niższymi. Stick to proste, eleganckie oświetlenie o nienagannej jakości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,2 cm |
| Waga | 0,36 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 