Stick kinkiet 1xG9 biały/złoty 1067C
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet z możliwością regulacji kąta padania światła w kolorze biało-złotym. Zakończona ruchomym elementem z ukrytą żarówką G9.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,2 cm |
| Waga | 0,44 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 