Stream lampa wisząca 1xGU10 czarna 364000132
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem który przypomina elegancki kształt korkociągu. Dzięki matowemu czarnemu wyglądowi stylowo upiększa każde wnętrze i tworzy gustowne akcenty. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 12 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 